کوش آداسی نوروزی

تور کوش آداسی + بهترین قیمت | تور لحظه آخری و ارزان آبی بال مهر

تور کوش آداسی ترکیه🥇 اگر قصد خرید و یا رزرو ارزانترین تور کوش آداسی لحظه آخری را دارید می توانید لیست قیمت آن را همراه با هتل های مختلف مشاهده نمایید.

📦 پکیج تور کوش آداسی

آفر تور کوش آداسی شامل موارد زیر می باشد:

 1. بیمه مسافرتی
 2. گشت شهری رایگان
 3. بلیط رفت و برگشت هواپیما
 4. تور لیدر 
 5. ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت کاملا رایگان
 6. رزرو هتل کوش آداسی به مدت 6 شب

🛒 مزیت خرید تور کوش آداسی با آبی بال مهر

 1. سفر با تور کوش آداسی به جذابیت سفرتان می‌افزاید.
 2. قیمت پکیج  برای شما مقرون به صرفه‌تر است.
 3. با خرید و یا رزرو تور کوش آداسی می توانید از تمامی خدمات بهره مند شوید
 4. با خرید تور کوش آداسی در وقتتان صرفه جویی می شود.

💲 قیمت تور کوش آداسی

هزینه تور کوش آداسی به هتلی که رزرو می کنید و همچنین ایرلاین مورد نظرتان بستگی دارد. طبیعتا رزرو ایرلاین ترکیش یا پگاسوس ممکن کمی هزینه را نسبت به ایرلاین داخلی بالاتر می برد و همچنین اگر در نوروز و فصل بهار قصد سفر به کوش آداسی را داشته باشید هزینه سفرتان بالاتر می رود. پس در نظر داشته باشید امکان دارد تور کوش آداسی تابستان ازپاییز و زمستان گرانتر باشد.

 مدت زمان اقامت در کوش آداسی

اقامت در کوش آداسی در مجموع 6 الی 7 شب است زیرا پروازها از تهران به کوش آداسی به صورت هفتگی هست و شما نه می توانید کمتر و نه می توانید بیشتر در این شهر اقامت داشته باشید. بنابر این شما در اصل از آفر تور 7 روزه کوش آداسی استفاده خواهید کرد.

✈️ تور هوایی کوش آداسی

لازم به ذکر است که از تهران به کوش آداسی هیچ پرواز مستقیمی انجام نمی گیرد و شما ابتدا به طور مستقیم عازم ازمیر خواهید شد و سپس با ترانسفر زمینی به مدت 1 ساعت و نیم به کوش آداسی خواهید رسید

🚍 تور زمینی کوش آداسی

اگر به دنبال خرید تور ارزان کوش آداسی هستید می توانید از تورهای زمینی استفاده نمایید اما توجه داشته باشید که این تورها در تمامی فصول انجام نمی گیرد و معمولا در فصل تابستان و ایام نوروز که تقاضا برای خرید تور ترکیه یا سفر به کوش آداسی خیلی بالاست انجام می گیرد.

 تور لحظه آخری کوش آداسی

زمانی که هواپیما تا لحظه آخر پر نشود آژانس ها اقدام به ارائه تور کوش آداسی لحظه آخری یا همان دقیقه نودی می کنند توجه داشته باشید در ایام پرتقاضا مثل نوروز و تابستان خیلی نمی توان شاهد آفر تورهای لحظه آخری کوش آداسی بود و اگر هم چنین اتفاقی بیفتد هزینه آن به شکل قابل توجهی کاهش نمیابد بنابر این اگر به دنبال تور ارزان کوش آداسی هستید می توانید صبر کنید و در فصول پاییز و زمستان با تورهای لحظه آخری عازم این شهر شوید و اینگونه امکان دارد حتی تا 50 درصد هم تخفیف بگیرید.

 مزیت تور لحظه آخری کوش اداسی آبی بال مهر

 1. سفر با تور کوش آداسی به جذابیت سفرتان می‌افزاید.
 2. قیمت پکیج  برای شما مقرون به صرفه‌تر است.
 3. همان تور کوش آداسی که با قیمت گرانتر عرضه میشد وقتی در قالب تور لحظه آخری قرار بگیرد بصورت تور ارزان قیمت عرضه می شود.
 4. از نظر قانونی تور کوش آداسی لحظه آخری نباید از لحاظ کیفیتی دست کمی از دیگر تورها داشته باشند.

 معایب تور لحظه آخری کوش آداسی

 1. امکان کنسلی در تور لحظه آخری کوش آداسی وجود ندارد
 2. اکثرا زمان پروازهایشان بسیار نزدیک است که شما میبایست آمادگی لازم را داشته باشید.

💵 تور کوش آداسی ارزان

اول از هرچیزی شما اختیار انتخاب تور خود را دارید. حال آن تور می تواند یک تور با کیفیت عالی باشد یا اینکه بدون کیفبت باشد. با این حال اگر شما بخواهید تور ارزان انتخاب کنید باید در یک هتل 3 ستاره اقامت داشته باشید که این ممکن است خیلی برایتان سفر عالی را ایجاد نکند با این حال پیشنهاد می کنیم در هتلی اقامت کنید که خدمات عالی را به شما ارائه دهد.

🚊 تور کوش آداسی از سایر استان ها

علاوه بر اینکه تور کوش آداسی از تهران نیز برگزار می شود شما می توانید از سایر استان های ایران چون اصفهان، شیراز، تبریز و مشهد نیز نیز از این تورها استفاده کنید و کافیست بر روی آبی بال مهر که مجری مستقیم تور کوش آداسی است حساب باز کنید.

برای آگاهی از تور های لحظه آخری ما اطلاعات خود را ثبت کنید

6LeT-yQgAAAAAB5MqfdD8bweho0228fdUnl1aqvq