مارماریس

تور مارماریس ترکیه + بهترین قیمت | تور لحظه آخری و ارزان آبی بال مهر

               تور مارماریس ترکیه🥇 اگر قصد خرید و یا رزرو ارزانترین تور مارماریس را دارید می توانید لیست قیمت آن را همراه با هتل های متنوع در تاریخ ها و پرواز های مختلف مشاهده نمایید

📦 پکیج تور مارماریس

آفر تور مارماریس آبی بال مهر شامل موارد زیر است:

 • بلیط رفت و برگشت
 • رزرو هتل مارماریس
 • صبحانه، نهار، شام و نوشیدنی
 • ترانسفر رفت و برگشت از فرودگاه به هتل
 • لیدر فارسی زبان
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری

💲 قیمت تور مارماریس

سفر به مارماریس نیز مانند آنتالیا و کوش آداسی هم به صورت هفتگی است و شما می بایست حداقل 6 شب در آن جا اقامت داشته باشید. حال اگر قصد سفر به جزیره مارماریس را دارید پیشنهاد می کنیم حتما به فکر رزرو یک هتل خوب باشید که کمی ممکن است هزینه سفر را بالاتر ببرد اما اگر به دنبال تور خیلی ارزان مارماریس هستید می توانید با رزرو هتل 3 ستاره که خیلی کیفیت های جالبی را ندارند در این شهر اقامت داشته باشید. پس توجه داشته باشید هتلی که رزرو می کنید به همراه بلیط هواپیما تاثیر زیادی در قیمت تور مارماریس دارند و همچنین از تاثیر فصلی که برای سفرتان انتخاب میکنید در قیمت آنجا نمی توان به سادگی گذشت.

⏰ تور لحظه آخری مارماریس

تور لحظه آخری مارماریس در یک حداقل فاصله زمانی تا تاریخ شروع تور معمولا بین 1 تا 2 روز مانده به تاریخ اتمام ثبت نام تور انجام می گیرد که به دلیل اینکه هواپیماها همچنان ظرفیتشان تکمیل نشده آژانس ها مجبور به فروش تورهای خود با 10 % تا 50 % پایین تر از قیمت واقعی هستند. توجه داشته باشید که در برخی از فصول مثل تابستان هرچند امکان دارد تور لحظه آخری مارماریس عرضه شود اما این تخفیف ها به شکل قابل توجهی نیست. پس اگر به دنبال تور ارزان مارمایس هستید سعی کنید نسبت به این موضوع هوشیارانه عمل کنید.

 مزایای تور لحظه آخری مارماریس

 • سفر با تور مارماریس جذابیت سفرتان را چند برابر می کند
 • قیمت پکیج تور مارماریس باتوجه به تخفیف اعمال شده برای شما مقرون به صرفه‌تر است.
 • همان تور کوش آداسی که با قیمت گرانتر عرضه میشد وقتی در قالب تور لحظه آخری قرار بگیرد بصورت تور ارزان قیمت عرضه می شود.
 • از نظر قانونی تور لحظه آخری نباید از لحاظ کیفیتی دست کمی از دیگر تورها داشته باشند.

 معایب تور لحظه آخری مارماریس

 • در تور لحظه آخری امکان دارد بخشی که در پرواز می خواهید رزرو کنید محدودیت داشته باشد.
 • امکان دارد بعد خرید تور ترکیه به مقصد مارماریس چند ساعت بعد زمان پروازتان باشد.

🚍 تور زمینی مارماریس

معمولا تورهای زمینی ترکیه به مارماریس در ایام نوروز و تابستان که حجم و تقاضا برای سفر به آنجا زیاد است برگزار می‌شود. این تورها در کنار تورهای دقیقه نودی یا همان لحظه آخری از پیشنهادات ما به شما عزیزانی است که قصد دارید تور مارماریس ارزان قیمت خریداری نمایید.

✈️ تور هوایی مارماریس

شما با خرید تور مارماریس با ایرلاین آتا به ازمیر می‌روید، و بعد از حدود 4 ساعت ترانسفر زمینی به مارماریس می‌رسید. اگر ایران ایر را برای پروازتان انتخاب کنید ابتدا به دنیزلی رفته و بعد از حدود 3:30 ساعت به مارماریس می‌رسید. با پرواز ترک سان اکسپرس به ازمیر می‌روید و همچون حالت اول بعد از 4 ساعت ترانسفر زمینی هتل خود می‌رسید.

✈ ایرلاین های تور مارماریس

تور مارماریس با پرواز ایران ایر، ایران ایرتور و فری برد در خال حاضر بصورت مستقیم میان تهران و ازمیر برگزار می گردد.

✈ تور مارماریس پرواز مستقیم

نام فرودگاه مارماریس دالامون می باشد اما از فرودگاه امام خمینی خیلی پرواز مستقیمی به این فرودگاه برگزار نمی شود و معمولا مسافرانی که از افر تور مارماریس، پکیجی خریداری کردند با استفاده از ایرلاین هایی مثل پگاسوس بصورت مستقیم عازم فرودگاه های میلاس بدروم و عدنان ازمیر شوند که هرکدام تقریبا 3 ساعت نیم بطول می انجامد.
اگر مسافری بصورت مستقیم به ازمیر برود با ترانسفر زمینی در حدفاصله 3:30 به صورت ترانسفر زمینی وارد مارماریس می شود و همین روال برای سفر به فرودگاه میلاس نیز وجو دارد. در ضمن اگر قصد دارید تور ترکیبی استانبول مارماریس داشته باشید همه روزه از استانبول به مارماریس پرواز مستقیم انجام می گیرد. لازم به ذکر است فاصله استانبول به مارماریس 707 کیلومتر می باسد.

¶ فاصله ازمیر تا مارماریس

لازم به ذکر فاصله این 2 شهر 264 کیلومتر است که بصورت زمینی 3 ساعت زنات میبرد.

برای آگاهی از تور های لحظه آخری ما اطلاعات خود را ثبت کنید

6LeT-yQgAAAAAB5MqfdD8bweho0228fdUnl1aqvq