آنتالیا

تور آنتالیا + بهترین قیمت | تور لحظه آخری و ارزان آبی بال

تور آنتالیا ترکیه🥇 اگر قصد خرید و یا رزرو ارزانترین تور آنتالیا لحظه آخری را دارید می توانید لیست قیمت آن را همراه با هتل، تاریخ و پروازهای مختلف مشاهده نمایید.

📦 پکیج تور آنتالیا ترکیه شامل چه مواردی است

پکیج آفر تور آنتالیا به شرح زیر میباشد:

  • بلیط هواپیما رفت و برگشت
  • رزرو هتل
  • بیمه مسافرتی
  • گشت شهری
  • تور لیدر

💲 قیمت تور آنتالیا چقدر است؟

مواردی که در بالا ذکر شده اند تماما در قیمت و هزینه تور آنتالیا تاثیر بسیار زیادی دارند مخصوصا اینکه تفاوت قیمت در تور آنتالیا بنابر دلایلی که در ادامه گفته میشود تفاوت هایی وجود دارد و بنابراین هوشیار باشید گول افرادی که در هر موقع به نام آفر تور خیلی ارزان آنتالیا به دنبال فروش تورهای خود هستند را نخورید و هوشیارانه عمل کنید. البته لازم به ذکر است که فصلی که قصد دارید به آنتالیا بروید نیز در قیمت تور مسافرتی آنتالیا تاثیر بالایی دارد.


 ✈️ تور هوایی آنتالیا چگونه برگزار میشود

اینکه برای خرید تور هوایی آنتالیا پرواز ایرانی انتخاب کنید یا خارجی بسیار اهمیت دارد که نسبت به این موضوع آگاهی داشته باشید. داستان به این شکل است که شما اگر بخواهید با ایرلاین داخلی به آنتالیا سفر کنید در قرودگاه این شهر فرود نمی آیید بلکه یا باید به فرودگاه دنیزلی و یا اسپارتا بروید که به این شکل هرچند ممکن است هزینه تور آنتالیا کمی ارزان تر باشد اما از هرکدام از دو فرودگاه ذکر شده حداقل 3 الی 4 ساعت باید به صورت زمینی طی کنید تا به هتل مورد نظرتان برسید. اما اگر پرواز خارجی مثل ترکیش خریداری نمایید هرچند هزینه کمی بیشتر میشود اما بدون دردسر و سختی به آنتالیا میرسید.

🚍 آیا تور زمینی آنتالیا وجود دارد؟

خیلی ها بر این گمان هستند که اگر تور آنتالیا زمینی خریداری کنند کل راه را در اتوبوس خوش گذرانی می کنند و تا موقعی که برسند کلی خاطرات بامزه برایشان به یادگار مانده. اما این نکته را در نظر داشته باشید که از تهران تا آنتالیا بصورت زمینی حداقل 30 ساعت در راه هستید البته که این را هم لازم است که بدانید تورهای زمینی آنتالیا هر موقع از سال برگزار نمیشود و اکثرا در فصل تابستان که توریستی ترین زمان برای سفر به آنتالیا است این تورها برگزار می شوند. پس توجه داشته باشید بلیط اتوبوس تهران آنتالیا بیشتر در فصل تابستان به فروش می رسد

💵 تور ارزان آنتالیا، دروغ یا واقعیت؟

از عوامل موثر در ارزان شدن تور ترکیه آنتالیا کاهش تعداد متقاضیان تور میباشد. این حقیقت وجود دارد که در فصل سرد زمستان تعداد گردشگران آنتالیا کاهش چشمگیری نسبت به فصل تابستان دارد. و در نتیجه شرکت های مسافرتی با عرضه تور آنتالیا ارزان قیمت سعی در جذب مسافران دارند. پرواز و هتل ارزان قیمت و یا تور آنتالیا زمینی هم از دیگر راه ها برای خرید تور ارزان آنتالیا هستند.

⏰ تور لحظه آخری آنتالیا چه مزایا و معایبی دارد؟

در بالاتر گفتیم در فصولی از سال گردشگران کمتری راهی آنتالیا می شوند و به همین دلیل آژانس ها از جمله آژانس مسافرتی آبی بال که به عنوان مجری مستقیم تور آنتالیا شناخته میشود با ارائه تور آنتالیا لحظه آخری همان تورهای باقیمت بالا و با کیفیت فوق العاده را با تخفیف های ویژه به فروش میرسانند. 

مزیت تور لحظه آخری آنتالیا

یکی از مزایای تور لحظه آخری آنتالیا این است که همان تور باکیفیت به شکل ارزان قیمت عرضه می شود و در واقع با همان تور خیلی ارزان آنتالیا با همان کیفیت سابق خود فروخته می شوند. زیرا تور لحظه آخری، یک تور استاندارد می باشد و به دلیل اینکه متقاضیان پرواز کم بوده اند، ارائه شده است و طبق قانون هیچ امکاناتی نباید برای خریدار محدود شود.

معایب تور لحظه آخری آنتالیا

  • از ایرادهایی که به تور لحظه آخری ترکیه انتالیا وارد است این می باشد که حتما حتما باید آمادگی لازم را داشته باشید و چمدانتان بسته باشد زیرا امکان دارد چند ساعت دیگر زمان پروازتان باشد.
  • تورهای لحظه آخری قابل کنسل شدن نیستند و اگر هم بخواهید این کار را کنید هزینه قابل بازگشت نیست.
  • سومین مورد این است که انتخاب صندلی هواپیما و اتاق هتل خیلی آسان نیست زیرا امکان دارد بهترین های آن ها از قبل رزرو شده باشند.

🏨 اقامت در آنتالیا با توور لحظه آخری چگونه است؟

تصوراتتان درمورد تور آنتالیا 4 روز یا به تعداد روزهای دلخواه را کاملا کنار بگذارید زیرا تور آنتالیا به صورت 6 شب و 7 روز برگزار می شود. اما توجه داشته باشید وقتی که تور آنتالیا در قالب لحظه آخری ارائه می شود امکان دارد که اتاق های خوب هتل های آن جا پیش از آن رزرو شده باشند و در نتیجه انتخابتان برای رزرو هتل مورد نظر و اتاق آن ممکن است کمی محدودتر بشود. مثلا اگر به دنبال تور لحظه آخری آنتالیا هتل اورنج کانتی هستید باید سعی کنید هوشیارانه عمل کنید و سریع تر اقدام به رزرو کنید.

🏨 اقامت در آنتالیا چگونه است؟

تصوراتتان درمورد تور آنتالیا 4 روز یا به تعداد روزهای دلخواه را کاملا کنار بگذارید زیرا تور آنتالیا به صورت 6 شب و 7 روز برگزار می شود. در ضمن لذت سفر به آنتالیا بیشتر به خاطر هتل های آنجا است بنابراین پیشنهاد میکنیم به فکر هتل های لوکس و ساحلی این شهر باشید تا اینکه بخواهید یک هتل در داخل شهر با قیمت ارزان تر رزرو کنید و بیشتر به فکر گشت شهری باشید.

 تور آنتالیا با پروازهای داخلی و خارجی

در پایین تر (بخش فرودگاه بین المللی آنتالیا) توضیحات کامل درمورد تور هوایی به آنتالیا داده شده اما با این حال تور آنتالیا پرواز ایران ایر، ماهان یا سایر ایرلاین های داخلی بدین شکل نیستند که به صورت مستقیم انجام بگیرند و ساعاتی باید بصورت زمینی مسیر را طی نمایید و اگر قصد دارید بدون اینکه ساعاتی را بصورت زمینی سفر کنید میتوانید تور آنتالیا پرواز تیلویند، سان اکسپرس، ترکیش پگاسوس را خریداری کنید

برای آگاهی از تور های لحظه آخری ما اطلاعات خود را ثبت کنید

6LeT-yQgAAAAAB5MqfdD8bweho0228fdUnl1aqvq